0

NAŠE SLUŽBY

LUXOVÁNÍ
Rychlé a kvalitní vyluxování celého vozidla, včetně sedadel, koberců a gumových koberečků. Použijeme vysoce kvalitní čisticí prostředky a techniku, tak aby vaše vozidlo vypadalo a vonělo svěže.
Služba obsahuje : luxování vozu vč.sedadel na sucho, otření okopaných míst, otření palubky od prachu, luxování výplně dveří, lux kufru, případné vyhození odpadků.
Od 300 Kč bez DPH, na počkání.
ČIŠTĚNÍ OKEN
Mytí všech oken a zrcadel vašeho vozidla. Použijeme vysoce kvalitní čisticí prostředky a techniky, abychom odstranili veškeré nečistoty, včetně filmu, povlaku a prachu.
Služba obsahuje: mytí okna (stažení filmu, povlaku, prachu), leštění okna.
Od 200 Kč bez DPH, na počkání.
RUČNÍ MYTÍ
Náš základní program, poskytuje rychlé a kvalitní umytí celého vozidla, disků, vnějších oken, podběhů. I na základní mytí používáme šetrné prostředky jak pro lak tak i pro chromové části a venkovní plasty. Tento program doporučujeme dodržovat minimálně 1x za 14 dní.
Služba obsahuje: předmytí vozidla od hrubých nečistot, odstranění hmyzu, čištění alu kol / disků, aplikace aktivní pěny, ruční mytí, tekutý vosk, ruční vysoušení vozu vč. zádveří, kontrola kvality.
Od 300 Kč bez DPH, na počkání (orientační čas 15-25 minut).
KOMPLETNÍ ČIŠTĚNÍ – SUCHÁ CESTA
Rychlá a kvalitní údržba vozidla během pár hodin. Vhodné jako prevence k dalšímu velkému zašpinění po kompletním čištění, nebo pro uživatele s časovou tísní.
Služba obsahuje: ruční mytí, vysávání podlahy a kufru, čištění pedálů, suché vysátí sedadel (možnost některé části vyprat), čištění všech plastů vč. kastlíku, větráčků, nápojáků, volantu atd., impregnace všech plastů př.gumových koberečků, vyleštění oken, impregnace pneu, provonění interiéru.
Od 1 600 Kč bez DPH, na objednávku (orientační čas 2-4 hodiny).
Zvýhodněná cena voskování karoserie při koupi suché cesty.
KOMPLETNÍ ČIŠTĚNÍ – MOKRÁ CESTA
Kompletní čištění mokrou cestou je jedna z našich specialit. Obsahuje detailní čištění všech dostupným míst ve voze a přináší celkovou dezinfekci a očistu vozu. Doporučujeme zejména při koupi, nebo prodeji vozidla. Automobil předáváme vždy kompletně vysušen a to i zimním období za pomocí teplovzdušné sahary.
Služba obsahuje: ruční mytí, mytí motorového prostoru, mytí mezidveří a pantů, vyklizení vozu, montáž a demontáž sedadel (krom el.pohonu - nutná konzultace), čištění mokrou cestou stropu a sloupků, čištění mokrou cestou sedadel, čištění mokrou cestou podlahy, čištění mokrou cestou kufru, rezervy, bočnic, plata, čištění mokrou cestou všech plastů, impregnace všech plastů, leštění oken, clonítek, chromových částí, budíku, klik, vysušení interiéru pomocí sahar, kontrola kvality.
Od 2 800 Kč bez DPH, na objednávku (orientační čas 1-2 dny).
Voskování karoserie k vozu za zvýhodněnou cenu.
VOSKOVÁNÍ TUHÝM VOSKEM – Finish Kare Big White
Tvrdý vosk, původně určený pro lodě, se vyznačuje neobyčejnou odolností vůči vodě, soli a slunečnímu žáru. Poskytuje maximální ochranu povrchů před povětrnostními vlivy. Vysoce odolný za všech podmínek a vyznačuje se mimořádnou životností. Je vynikající i na dlouhodobou ochranu kol proti znečištění.
Služba obsahuje: ruční mytí, odmaštění, popř. dekontaminaci laku, voskování, impregnace pneu, kontrola kvality.
Od 800 Kč bez DPH, na objednávku (orientační čas 3-4 hodiny).
Voskování ke kompletnímu čištění za zvýhodněnou cenu. pro maximální výdrž a účinek doporučujeme vůz mýt ph neutrálním šamponem.
VOSKOVÁNÍ KARNAUBSKÝM VOSKEM – Finish kare, Dodo Juice, Swissvax
Nejkvalitnější přírodní tvrdý vosk, který můžete laku svého vozu dopřát. Několikaměsíční ochrana proti všem myslitelným vlivům. Snižuje přilnavost hmyzu, s efektem odtoku vody. Výsledek, který se odkryje po rozleštění, je úchvatný - krásný lesk a třpyt, intenzivní barva, pravý "wet look". Díky obsahu reaktivních polymerů vosk ještě několik hodin zraje a zlepšuje svůj vzhled. Zakrývá jemné škrábance a je možné jej vrstvit. Každá další vrstva zlepšuje výsledek a zvyšuje životnost.
Služba obsahuje: ruční mytí, odmaštění, popř. dekontaminaci laku, voskování, impregnace pneu, kontrola kvality.
Od 1 000 Kč bez DPH, na objednávku (orientační čas 3-4 hodiny).
Voskování ke kompletnímu čištění za zvýhodněnou cenu. Pro maximální výdrž a účinek doporučujeme vůz mýt ph neutrálním šamponem.
KERAMICKÝ POVLAK NANOLEX Si3D
Nanopovlak/keramický povlak, je v současnosti nejlepší možná ochrana laku na trhu. Doporučujeme jej zejména na nové vozy, ale bez problému se dá aplikovat i na starší kousky. Tento proces, ale obnáší celou řadu příprav na samotnou aplikaci keramického povlaku.
Služba obsahuje: ruční mytí, dekontaminaci laku/případný clay laku (abrazivní modelína), odmaštění IPA, starší laky vyžadují korekci (příplatek viz. leštění), aplikaci ker. povlaku, zrání po dobu 24 hod, ochranný sealant povlaku po dobu 7 dnů, impregnace pneu.
Získáte: maximálně odolnou dlouhodobou ochranu laku až na 24 měsíců, mimořádný zrcadlový lesk, ochranu proti poškrábání, perfektní vodoodpudivost, snížené špinění laku a snazší čištění, nulovou potřebu voskování.
Voskování ke kompletnímu čištění za zvýhodněnou cenu. Pro maximální výdrž a účinek doporučujeme vůz mýt ph neutrálním šamponem.
Od 3 000 Kč bez DPH, na objednávku (orientační čas 2-7 dny).
Nutnost vůz přistavit min. na 2 pracovní dny. Zrání keramické vrstvy trvá 24 hod, po tuto dobu se nesmí vozidlo vystavovat vlivům počasí. Přísný zákaz mytí po dobu 7 dnů. Keramickou ochranu lze aplikovat na nové laky praktiky bez nutnosti leštění, starší laky vyžadují korekci laku.
LEŠTĚNÍ SVĚTLOMETŮ
Nejdříve je na místě zhodnotit stav jednotlivé lampy, některé tipy světlometu bývají vysvícené či zašlé uvnitř paraboly. Taková to lampa bohužel již nelze rozleštit. Vnější poškození jako je zežloutnutí, jemné popraskání, či mlha lze bez problému opravit rozleštěním světlometu.
Služba obsahuje: mytí jednotlivého světla, odmaštění, broušení, leštění, pečetění, ker. ochrana 2 roky, kontrola kvality.
Od 1 000 Kč bez DPH za pár, na objednávku (orientační čas 4-5 hodin).
LEŠTĚNÍ 1. STUPNĚ
Jednostupňové leštění je primárně určeno pro zvýšení lesku laku a odstranění drobných nedostatků jako jsou vodní kámen, oxidace atd. Laku dodá krásný lesk a převážně odstraní 40-50% nedokonalostí.
Služba obsahuje: ruční mytí, dekontaminace laku, oblepení všech gumových a chromových části vozu (nehrozí tak zašpinění, či poškození pastou nebo kotoučem), strojní leštění, impregnace pneu a gumových částí, kontrola kvality.
Od 4 000 Kč bez DPH, na objednávku (orientační čas 1-2 dny).
LEŠTĚNÍ 2. STUPNĚ
Dvoustupňové leštění je určeno na odstranění středních nedostatků laku – střední škrábance, oxidaci, stopy po ptačím trusu, vodě , stopy po špatném leštění. Touto cestou docílíte odstranění až 70% nedokonalostí a nového kabátu vozu.
Služba obsahuje: ruční mytí, měření leštěných ploch, dekontaminace laku, oblepení všech gumových a chromových části vozu (nehrozí tak zašpinění, či poškození pastou nebo kotoučem), strojní leštění - 2 stupňové, impregnace pneu a gumových částí, kontrola kvality.
Od 7 000 Kč bez DPH, na objednávku (orientační čas 2-4 dny).
LEŠTĚNÍ 3. STUPNĚ
Vícestupňové leštění obsahuje nejlepší možnou renovaci laku, která dodá vzhled a lesk výstavního automobilu. Naším cílem je odstranit i ty nejmenší a zároveň ty největší nedokonalosti laku.
Služba obsahuje: ruční mytí, měření leštěných ploch, dekontaminace laku, oblepení všech gumových a chromových části vozu (nehrozí tak zašpinění, či poškození pastou nebo kotoučem), strojní leštění - 3,4 stupňové, impregnace pneu a gumových částí, kontrola kvality.
Od 12 000 Kč bez DPH, na objednávku (orientační čas 3-6 dny).
Cart